phoneİletişim 0216 313 34 94 | info@ahiskademir.com

Responsive image

Hakkımızda

’AHISKA ENDÜSTRİ, üstlenmiş olduğu bu misyonu ve uygulamakta olduğu fiyat politikası ile şirketinizin Market’i olmayı hedefemektedir.’’

16.000m2 açıkalan’a kurulan marketimiz ile Şirketimiz AHISKA ENDÜSTRİ YAPI MALZEMELERİ; İnşaat, onarım ve dekorasyon çalışmalarınız için gerekli olan A’dan - Z’ye tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şekilde donanıma sahip olduğu gibi siz, müşterilerimizin endeğerli sermayesi olan “zamanınız” için adrese teslim olmakkaydıyla NAKLİYEveLOJİSTİK hizmetide sunmaktadır.

AHISKA ENDÜSTRİ YAPI MALZEMELERİ, Bayilik sistemlerinin kaçınılmazı olan, bünyelerindeki ürün ve marka çeşitleriyle müşterilerin kısıtlanma durumuna “Dur!” demektedir. Müşterilerin ihtiyaç ve tercihleri yönünde her tür ürün ve marka temini ile Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, AHISKA ENDÜSTRİ YAPI MALZEMELERİ gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette "zirve" ulaşılması hedeflenen değil, yolaçıkılan noktayı oluşturmuştur.

Marka ve Ürün çeşitlerinde izlemiş olduğu politikası ile yine siz Müşterilerimizin tercih ve isteklerine hizmet edebilmek üzerine oluşturulmuştur. AHISKA ENDÜSTRİ YAPI MALZEMELERİ azımsanamayacak bu Vizyon ve Hizmet farklılığının yanısıra, üstlenmiş olduğu bu misyonu ve uygulamakta olduğu Fiyat politikası ile şirketinizin Market’i olmayı hedeflemektedir.